Największe polskie forum witrażowe

Z radością i satysfakcją „Barwy Szkła” informują, że najpopularniejsze forum witrażowe w języku polskim zainicjowane przed wielu laty przez Dyrygenta (Dawid Zborowski) ma się dobrze i po zmianie lokalizacji ponownie zaprasza.

Nie ma w internecie drugiego tak obszernego kompendium praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia witraży i fusingu. To wszystko jest zasługą aktywności miłośników, pasjonatów, profesjonalistów, zawodowców i naukowców. Każdy z nich, każdy z Was ma w tym, swój udział.

forum-barwyszkla-easyart-3
Forum easy-Art wystartowało 9 lat temu 16 września 2007 roku

Od tamtego dnia do dzisiaj przyjaciele easy-Art, miłośnicy i pasjonaci sztuki witrażu z Polski oraz różnych zakątków świata utworzyli – 559 wątków12.792 wpisami.  W forum zarejestrowało się 2.613 użytkowników.

Dlaczego migracja ?

Teraz mamy profesjonalną obsługę informatyczną. Forum działa na dedykowanym serwerze.

Nie przenieśliśmy jedynie galerii Waszych dzieł. Wkrótce dostępna będzie w Barwach Szkła galeria i będzie można publikować swoje prace.

Układ forum – wygląd i podział na działy pozostawiliśmy jak w pierwowzorze

Dzięki temu powinniście poczuć się jak u siebie.Wejdź do forum

forum-barwyszkla-easyart-2

Jeżeli miałaś/miałeś konto na starym forum, to aby korzystać w pełni  niezbędne jest aktywowanie swojego konta

W tym celu należy nacisnąć opcję Zapomniałem hasła

forum-barwyszkla-easyart-4

One comment

  1. Witam. Jeśli ktoś by był zainteresowany my robimy warsztaty mozaiki technik antycznych glownie bizantyjskiej. Również bezpłatnie w ramach konferencji naukowych i konserwacji. Jakby co proszę nas śledzić na naszej stronie a nuż w przyszłości jakaś współpraca się nawiąże 😉 pozdrawiam z renbar mosaics:

Odpowiedz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Sprawdź również

Cmentarz Les Champeaux w Montmorency

Montmorency jest niewielką miejscowością położoną kilkanaście kilometrów od Paryża. Walory klimatyczno-krajobrazowe odkryli dla Polaków Wielkiej ...