Przetwarzanie danych osobowych – RODO – w serwisie barwyszkla.pl

Informacje dotyczące przetwarzania danych

W barwyszkla.pl świadczymy usługi oparte na zaufaniu a Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób.

Zależy nam na przejrzystości działań, dlatego w związku z wchodzącym w życie rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych (RODO) pragniemy dopełnić obowiązku informacyjnego i poinformować Państwa, subskrybenta newslettera barwyszkla.pl, o tym, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest K2online.pl z siedziba w Legionowie przy ul. Władysława Reymonta 111

2) Osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w K2online.pl jest Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem e-mail: biuro@k2online.pl.

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania przez Firmę drogą elektroniczną informacji dotyczących oferowanych przez nią usług w formie newslettera na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a.

4) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora, zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze, księgowe, marketingowe i prawne.

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy lub dostępności usługi newsletter lub do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody.

6) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

8) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność otrzymywania informacji dotyczących oferowanych przez Spółkę usług w formie newslettera.

9) Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania.

Więcej informacji

Aby dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności barwyszkla.pl zapraszamy do odwiedzenia strony: https://www.barwyszkla.pl/polityka-prywatnosci.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół barwyszkla.pl