Targi Showcase Ireland

Barwy-szkla-2011-Targi-Showcase-IrelandW dniach 23-26 stycznia 2011 r. odbyła się w Dublinie impreza targowa Showcase Ireland poświęcona branży wyrobów upominkowych, rękodzieła artystycznego oraz wyposażenia wnętrz.

Była to już 35-ta edycja tych targów, które zgromadziły ponad 350 wystawców: projektantów, producentów i rzemieślników głównie z Republiki Irlandii i Irlandii Północnej, a także z Wielkiej Brytanii. Impreza cieszyło się sporą popularnością wśród odwiedzających.

Wystawcami były głównie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oferujące biżuterię, ceramikę, tradycyjne irlandzkie wyroby i ozdoby, artykuły dekoracyjne i pamiątkarskie oraz dodatki do ubrań, szczególnie z naturalnych materiałów. Wszystkie oferowane podczas targów wyroby musiały pochodzić z Irlandii lub innego kraju członkowskiego Unii Europejskiej. Podczas imprezy istniała możliwość prowadzenia przez wystawców sprzedaży kiermaszowej.

Aczkolwiek wystawa ukierunkowana jest na promocję wyrobów irlandzkiego rzemiosła, może być ona również interesująca dla tych polskich firm z sektora MSP, które zamierzają rozpocząć współpracę z rynkiem irlandzkim   w branży upominkowej i wyposażenia wnętrz. Podczas wystawy istnieje bowiem możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych z irlandzkimi odbiorcami reprezentującymi zarówno handel hurtowy jak i detaliczny.

Asortyment wystawianych na targach towarów jest bardzo szeroki i z powodzeniem mogą być na nich oferowane pochodzące z Polski towary takie jak srebrna biżuteria z bursztynem, ceramika artystyczna, kryształy i szkło   artystyczne wyroby pamiątkarskie, artykuły wyposażenia wnętrz, świece, zabawki wykonane z ekologicznych materiałów czy ozdoby choinkowe.

Kolejna edycja targów Showcase Ireland odbędzie się w dniach 22 – 25 styczniu 2012 r. również na terenie   kompleksu wystawienniczego Royal Dublin Society (RDS) w Dublinie. Informacje nt. imprezy dostępne są na stronie internetowej jej organizatora (Expo Events Ltd): www.expo-events.com.

 

Odpowiedz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Sprawdź również

Bez reszty

Augustyn Baran Kwiecień to najmniej przyjemny miesiąc. W roku i życiu każdego z nas. Być ...