Macrobalanga 2011

Znana spółka giełdowBarwy-szkla-2011-Macrobalangaa Macrologic S.A. zaprosiła Legionowską Pracownię Witraży 12U w dniach od 17 do 19 czerwca br. na doroczny zjazd swoich pracowników. W tym roku spotkanie odbyło się w szczególnie malowniczym zakątku naszego kraju – nad Zalewem Zegrzyńskim. Impreza miała wyjątkowy charakter z uwagi na obchody 25-lecia powstania firmy.

Legionowska Pracownia Witraży 12U miała przyjemność zaprezentowania uczestnikom spotkania sposoby powstawania witraży w technice Tiffany.

Pogoda dopisała, gdyż była niezbyt upalna natomiast obecność zalewu i bliskość lasów tworzyły bardzo przyjemny klimat.Barwy-szkla-2011-Macrobalanga-2

Stanowisko, na którym powstawały witraże odwiedzili niemal wszyscy uczestnicy zjazdu. Wielu obserwowało pracę z zainteresowaniem i wielokrotnie sprawdzali swoje umiejętności w tym przyjemnym twórczym zajęciu. Proces tworzenia witraża nie jest zajęciem krótkotrwałym i zainteresowani wracali wielokrotnie, by obserwować kolejne etapy tworzenia prac.

W wyniku wspólnych działań powstały cztery witraże, zawieszki, które następnie zostały sprzedane podczas licytacji. Uzyskane, nadspodziewanie duże pieniądze zostały przekazane, ku radości wszystkich, na potrzeby chorych dzieci pracowników firmy Macrologic.

 

Odpowiedz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Sprawdź również

Bez reszty

Augustyn Baran Kwiecień to najmniej przyjemny miesiąc. W roku i życiu każdego z nas. Być ...